ثبت سفارش برای عرضه اولیه سهام شرکت بهساز کاشانه تهران با نماد ثبهساز فردا، ۲۲ مرداد از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۱ امکان پذیر می باشد. پیش بینی شده که در این عرضه اولیه حداکثر ۱۰۰۰ سهم از ثبهساز در محدوده قیمت ۲۰۹ تا ۲۲۰ تومان به هر شخص برسد.

ساعت ثبت سفارش عرضه اولیه ثبهساز چهارشنبه ۹۹/۰۵/۲۲ از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۱ می باشد و پیش بینی می شود با مشارکت بالای ۵ میلیون نفری به هر شخص نهایتا ۶۴۵ سهم تعلق بگیرد.

در جریان عرضه اولیه ثبهساز که فردا از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۱ انجام می شود، شرکت بهساز کاشانه تهران ۲۰ درصد از سهام خود را در بورس عرضه می کند.  ثبهساز در بهمن ماه سال گذشته برای پذیرش در بورس اعلام آمادگی کرد و فرآیندهای لازم را طی کرد تا اینکه در خرداد ماه امسال با پذیرش بهساز کاشانه تهران در بورس به عنوان پانصد و چهل و چهارمین شرکت پذیرفته شده در بورس، موافقت شد.

فعالیت شرکت بهساز کاشانه تهران در زمینه سرمایه‌گذاری و مشارکت در فعالیت ‌های عمرانی، امور ساختمانی، آماده ‌سازی زمین، ساخت و ساز و گسترش واحدهای مسکونی، ادارای، تجاری و خدماتی، و … می باشد و از سال ۸۲ فعالیت خود را در تهران آغاز کرده است. این شرکت در مجمع عمومی فوق العاده سال ۹۷ با شرکت ‌های توسعه آینده پارس ادغام شد و در حال حاضر یکی از شرکت ‌های فرعی گروه شرکت توسعه ساختمان تدبیر می باشد.

جزئیات عرضه اولیه ثبهساز

  • ساعت ثبت سفارش عرضه اولیه ثبهساز: ۷:۳۰ تا ۱۱
  • حداکثر سهیه هر فرد در عرضه اولیه ثبهساز: ۱۰۰۰ سهم
  • حداکثر مبلغ مورد نیاز برای خرید سهام ثبهساز: ۲۲۴ هزار تومان
  • در صورت مشارکت بیش از ۵ میلیون نفر به هر شخص ۶۲۰ سهم ثبهساز تعلق می گیرد که به ۱۴۰ هزار تومان نقدینگی نیاز دارد.

 همچنین بخوانید: آیا مبالغ بدست آمده از عرضه اولیه در بخش تولید مصرف می‌شود؟