این بخش مخصوص سرمایه گذاران و افرادی می باشد که در شرکت هدف سبد اختصاصی ایجاد نموده اند و می توانند با توجه به درخواستی که دارند فرم مورد نظر را پر نموده و درخواست خود را ثبت نمایند.

سرمایه گذارانی که در سبدگردان هدف، سبد اختصاصی خود را باز کرده اند و حال قصد دارند مبلغی را به قرار داد خود اضافه نمایند می توانند با واریز مبلغ به شماره حساب زیر و با پر کردن این فرم درخواست افزایش سرمایه سبد خود را تکمیل نمایند.

شماره حساب بانک ملی: ۰۲۲۲۱۱۹۹۳۴۰۰۹
به شماره شبای: IR820170000000222119934009
به نام: شرکت سبدگردان هدف

تصویر درخواستی (الزامی)

تصویر تاییدیه شماره حساب

افزایش سرمایه برگه سهام یا پرتفوی

تصاویر برگه های سهام خود را ارسال کنید در صورتی که افزایش سرمایه شما نقدی است نیازی به پر کردن گزینه های زیر نیست.
باید حجم تصاویر کمتر از ۱ مگابایت باشد .

تایید کنید که ربات نیستید با انتخاب هواپیما.

سرمایه گذارانی که به هر دلیل قصد لغو قرارداد خود با سبدگردان هدف را دارند ابتدا باید فرم درخواست لغو قرار داد را دانلود نموده، آن را پر کرده و تصویر اسکن شده را از طرق فرم زیر برای ما ارسال نمایند.

توجه کنید که باید فرم بصورت کامل و با امضا و اثر انگشت اسکن شده و ارسال گردد.

دانلود فرم درخواست لغو قرارداد

تصویر درخواست کتبی (الزامی)

تایید کنید که ربات نیستید با انتخاب قلب.

سرمایه گذارانی که قصد دارند سبد افتتاحیه خود را تغییر دهند (آرامش، اطمینان، ابتکار، اهرمی) می توانند با نوشتن درخواست کتبی خودشان همراه با مهر و امضاء آن را ازطرق فرم زیر برای ما ارسال کنند.

نکته: تغییر نوع سبد به هیچ عنوان از طریق تماس تلفنی انجام نخواهد گرفت!

تصویر درخواست کتبی (الزامی)

تایید کنید که ربات نیستید با انتخاب ماشین.

سرمایه گذارانی که قصد برداشت مبلغی از سرمایه خود را دارند می توانند از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایند. توجه نمایید که باید حتما فرم پی دی اف برداشت را از اینجا (دانلود فایل pdf فرم برداشت) دانلود کنید و پرینت بگیرید و بصورت کتبی نوشته و  امضا و اثر انگشت نمایید و تصویر با کیفیت آن را نیز به فرم زیر پیوست نمایید.

تصویر درخواست کتبی (الزامی)

تایید کنید که ربات نیستید با انتخاب هواپیما.

در این قسمت می توانید هرگونه درخواست و یا سوال خود را در رابطه با سبدگردان هدف و سرمایه گذاری تان با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ درخواست خود را دریافت نمایید.

تایید کنید که ربات نیستید با انتخاب پرچم.