• 02191004770
  • info@ihadaf.com
  • تهران، خیابان بهشتی، پلاک 436، طبقه 4، واحد 15

صندوق سرمایه‌گذاری صبای هدف در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار (سبا) به عنوان صندوق سرمایه گذاری موضوع بند ٢٠ ماده ١ قانون بازار اوراق بهادار مصوب آذر ماه سال ١٣٨۴ ، فعالیت خود را آغاز کرد.

 

این صندوق با شماره ۱۱۴۴۲ نزد سبا به ثبت رسیده است. عملکرد این صندوق بر اساس مفاد اساسنامه و امیدنامه و در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه است. فعالیت این صندوق تحت نظارت سبا انجام شده و متولی صندوق نیز به طور مستمر فعالیت آن را زیر نظر دارد. مدیریت دارایی های صندوق که عمدتاً شامل سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس می شود، توسط مدیر سرمایه گذاری صندوق صورت می گیرد. سرمایه گذاران در ازای سرمایه گذاری در این صندوق گواهی سرمایه گذاری دریافت می کنند. صدور واحد سرمایه گذاری و ابطال آنها بر اساس ارزش خالص دارایی های روز بعد از ارایه درخواست صورت می گیرد. ضامن صندوق پرداخت وجوه سرمایه گذران حداکثر ٧ روز پس از ارایه درخواست ابطال را ضمانت کرده است.

مجوز فعالیت صندوق مشترک سرمایه گذاری صبای هدف

مجوز فعالیت صندوق مشترک سرمایه گذاری صبای هدفبه منظور آشنایی شما دوستان با طرز کار صندوق چند اصطلاح رایج را تعریف می کنیم.

NAV : ارزش خالص دارایی (Net Asset Value) است.
این شاخص اول هر ماه به مقدار مشخص شده در صندوق باز گردانده می شود که برای صندوق سرمایه گذاری هدف صدهزار تومان است. یعنی شما اول هر ماه هر واحد صندوق را به قیمت صد هزار تومان یا یک میلیون ریال می توانید خرید کنید.

قیمت صدور : قیمت حال حاضر هر سهم برای خرید است.
قیمت ابطال :قیمت حال حاضر هر سهم برای فروش است.

 

در جدول زیر می توانید قیمت زنده صندوق را مشاهده نمایید. در صورت عدم نمایش، به این لینک مراجعه کنید.

ارتباط با هدف

تلفن: (۳۰ خط پشتیبانی)

02191004770

02147791000

ساعت کاری

دفتر مرکزی

شنبه تا چهارشنبه: 9:00 - 18:00

پنجشنبه : 9:00 - 14:00