میخواهم ثبت نام کنم

اگر پلن سرمایه گذاری خود را انتخاب کرده اید با کلیک بر روی دکمه ثبت نام به خانواده بزرگ هدف بپیوندید.

ثبت نام آنلاین

به مشاوره بیشتر نیاز دارم

برای دریافت مشاوره سرمایه گذاری بیشتر می توانید عدد ۲ را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۶۰۴ ارسال نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما در شرکت سبدگردان هدف با شما تماس حاصل نمایند.

ارسال پیامک

برخلاف آنچه که در نظر عموم مردم ایران جا افتاده است، باید بگوییم در بورس سود تضمینی وجود دارد! ما در شرکت سبدگردان هدف برای سرمایه گذارانی که به دنبال سود تضمینی در بورس هستند پلنی به نام «سبد مطمئن» تشکیل می دهیم که در آن سهام و اوراقی خریداری می شود که به هیچ عنوان ریسکی ندارند و حتی از سپرده گذاری در بانک مطمئن تر هستند.

*شاید در ابتدا این ادعای بزرگ و غیر قابل باوری به نظر برسد اما با توضیحاتی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت شما نیز قانع می شوید.

سبد مطمئن شرکت سبدگردان هدف طوری طراحی شده است که تمام سرمایه شما در بخش اوراق مشارکت و اوراق تضمین شده توسط دولت سرمایه گذاری می گردد. یعنی اصل سرمایه و سود آن تضمین شده است و با اندک نوسانی که در بازار اوراق وجود دارد برای سرمایه گذاران سودی بیشتر از سود بانکی کسب می گردد.

توجه داشته باشید که دولت درصد کمی از سپرده بانک ها را به منظور تضمین حساب ها توسط بانک مرکزی بلوکه می کند و در صورت ورشکستگی بانک، تضمین دولتی برای بازگرداندن اصل سرمایه وجود ندارد و در قراردادی که شما به عنوان سپرده گذار با بانک امضا می کنید، زمانی برای بازگرداندن اصل سرمایه در صورت ورشکستگی بانک تعریف نشده است.

*بنابراین خرید اوراق تضمین شده دولتی و سرمایه گذاری در سبد مطمئن سبدگردان هدف حتی از سپرده بانکی کم ریسک تر است.

 

آیا می توانیم در بورس با ریسک کم سود بیشتری کسب کنیم؟

باید در جواب این سوال بگوییم : بله حتما

در بورس ایران شما دو نوع خرید می توانید انجام دهید:

 1. خرید اوراق تضمین شده (که اصل و سود پول شما توسط دولت و یا شرکت صادر کننده اوراق تضمین شده)
 2. خرید سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس (که قیمت این سهام ها می تواند با توجه به شرایط مختلف نوسان داشته باشد)

از نگاه سازمان بورس مورد اول بدون ریسک و مورد دوم دارای ریسک می باشد. که این نگاه تا حدی زیادی درست است. سرمایه گذاران در بورس می توانند با ترکیب این دو نوع خرید میزان ریسک و بازدهی مورد انتظار خود را تنظیم کنند.

برای توضیحات سبد ها میتوانید این ویدئو را تماشا کنید 

برای اینکه وارد ریز جزییات این موضوع شویم با یک مثال ساده این مسئله را توضیح خواهم داد :

فرض کنید شخصی قصد ورورد به بازار بورس را دارد و سرمایه ای معادل ۱۰۰ میلیون تومان دارد. ما ۵ حالت را برای این شخص متصور می شویم و هر حالت را بررسی می کنیم.

پلن ۱ ) بسیار ریسک گریز :

این شخص به هیچ عنوان تحمل ضرر را ندارد و حتما باید از سرمایه اش در افق یک ماهه چیزی کم نشده باشد و هرگاه قصد برداشت سرمایه خود را داشته باشد سریعا نقد و قابل برداشت باشد و هیچ گاه وارد ضرر نشود.

ما برای این دسته از افراد سبد مطمئن شرکت سبدگردان هدف را پیشنهاد می دهیم که با سرمایه گذاری در آن با کمترین ریسک ممکن می توانیم سودی بیشتر از سود بانکی را برای ایشان به ارمغان آوریم.

 

پلن ۲ ) ریسک گریز :

این شخص ریسک پذیری کمی دارد ولی سود اوراق مشارکت (سبد مطمئن) برایش کافی و ارضاء کننده نیست ولی تحمل ضرر را تا حدی دارد. برای این اشخاص نیز در وهله اول سبد اطمینان و سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری مشترک صبای هدف پیشنهاد می گردد.
سازمان بورس فرمولی برای صندوق های با درآمد ثابت در نظر گرفته است و همه صندوق ها ملزم به رعایت آن می باشند از جمله صندوق مشترک صبای هدف.به این صورت که حتما باید حداقل ۷۵ درصد سرمایه در بخش اول خرید یعنی اوراق تضمین شده و تنها ۲۵ درصد از سرمایه در بخش سهام سرمایه گذاری شود.

بطور مثال:

درباره شخصیت مورد بررسی ما از کل سرمایه ۱۰۰ میلیونی ایشان،۷۵ میلیون تومان در خرید اوراق تضمین شده سرمایه گذاری می شود که در واقع چیزی از آن کم نمی شود و تضمین شده است همچنین انتظار می رود در پایان سال سودی حداقل معادل تقریبا ۱۵ میلیون تومان به این بخش از پول او اضافه شود و ۹۰ میلیون از ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه شخصیت ما تضمین شده است.

با ۲۵ میلیون تومان باقیمانده که در بخش سهام سرمایه گذاری شده است در بدترین شرایط حتی اگر با ضرری بیش از ۵۰ درصد در طول یکسال مواجه شود باز هم از اصل سرمایه ۱۰۰ میلیونی چیزی کم نشده است.

نکته: در سایت سازمان بورس لیست صندوق های با درآمد ثابت وجود دارد و شما می توانید ببینید که نه تنها صندوق صبای هدف بلکه هیچ صندوق با درآمد ثابتی در بازه یک ساله ضرر ده نبوده است. بنابراین در سایه این نوع سرمایه گذاری بدون ریسک در بازه یکساله می توانید سود بسیار خوبی نسبت به بانک کسب کنید.

به طور مثال صندوق صبای هدف در سال ۹۷ بیش از %۵۰ سود پرداخت کرده است و در سال ۹۸ تا پایان دی ماه که معادل ۱۰ ماه می باشد %۴۰ سود پرداخت کرده که بیش بینی می کنیم تا پایان سال ۹۸ مانند سال ۹۷ بتوانیم ۵۰ درصد سود را پرداخت کنیم. این شرایطی است که بانک ها در طول یکسال سودی معادل %۱۵ را پرداخت کرده اند.

 

پلن ۳ ) ریسک پذیر محتاط :

بسیاری از سرمایه گذاران خواهان پلنی هستند که ریسک بیشتری داشته باشد تا بتوانند سود بیشتری کسب کنند. برای این افراد ما سبد آرامش شرکت سبدگردان هدف را پیشنهاد می کنیم.

در این سبد ترکیب خرید نوع اول و نوع دوم در بورس با توجه به جریانات ریسک گریزی و ریسک پذیری بازار سرمایه متغیر است. به این صورت که ۵۰ تا ۷۰ درصد سرمایه شما سهام و مابقی آن اوراق تضمین شده خریداری می شود و در زمانی که جریانات ریسک گریزی پیش می آید ممکن است سهم سهام به ۳۰ درصد و سهم اوراق تضمین شده به ۷۰ درصد افزایش پیدا کند.

این پلن یکی از پرطرفدارترین پلن های سرمایه گذاری ما می باشد زیرا ریسک زیادی متحمل سرمایه گذار نمی باشد ولی سود بسیار بیشتری نسبت به پلن ۲ به سرمایه گذاران پرداخت شده است. می توانید این سود و ریسک را در نمودارهای ارائه شده در همین مطلب مشاهده نمایید.

 

پلن ۴ ) ریسک پذیر :

بازار سرمایه بازاری جذاب و پرسود است و هر سرمایه گذار ریسک پذیری را به سمت خود جذب می کند. مطمئنا اگر تصمیماتی که در بازار سرمایه گرفته می شود حساب شده و منطقی باشد و بتوانید ریسک ذاتی سرمایه گذاری در آن را بپذیرید می توانید از سود آن متنفع شوید.

اگر سرمایه گذار خواهان این باشد که تمام سرمایه اش در نوع دو سرمایه گذاری شود و همه سرمایه ایشان را در سهام سرمایه گذاری کنیم سبد ابتکار شرکت سبدگردان هدف را معرفی می کنیم.

این سبد با سود بسیار عالی پرداخت شده تاکنون کارنامه درخشانی داشته است. شاید در نگاه اول سرمایه گذاری در سهام با امکان ضرر ۵ درصد در روز پر ریسک به نظر برسد اما توجه داشته باشید که در شرکت سبدگردان هدف برای انتخاب و خرید یک سهم، مسیر طولانی آنالیز و بررسی توسط کارشناسان طی می گردد تا یک خرید مطمئن انجام شود.

به این منظور صورت های مالی شرکت ابتدا دقیقا بررسی می گردد و دارایی های رسمی و غیر رسمی شرکت دقیقا ارزیابی می شود سپس حدالمقدور با مدیریت شرکت مدنظر وارد مذاکره می شویم و در نهایت،سهم بصورت تکنیکال بررسی و با برنامه ریزی و ورود و خروج حرفه ایی در معامله مدنظر سعی در کسب بیشترین سود با کمترین ریسک ممکن را خواهیم داشت.

در واقع شاید ریسک ذاتی سرمایه گذاری در بورس زیاد باشد اما با سپردن کار به حرفه ایی ها در شرکت سبدگردان هدف می توانید ریسک این کار را کم کنید. به طور مثال رانندگی با سرعت زیاد ذاتا ریسک دارد اما ریسک رانندگی برای رانندگان حرفه ایی و با تجربه نسبت به رانندگان مبتدی بسیار کم تر می باشد.

 

پلن ۵ ) شخصیت با ریسک پذیری بالا :

در شرکت سبدگردان هدف پلنی وجود دارد به نام سبد اهرمی در این سبد گاها تا ۵۰ درصد اصل سرمایه برای سرمایه گذار اعتبار(وام) دریافت می شود و خرید اعتباری برای ایشان انجام می گردد. توجه داشته باشید که این پلن تاکنون بیشترین سود پرداختی را داشته است اما بیشترین ریسک را نیز متوجه سرمایه می کند.

در نمودار زیر می توانید سود پرداختی پلن ها را با هم مقایسه کنید. توجه داشته باشید که ریسک و بازدهی رابطه متقسیم دارند و هرچه بیشتر ریسک کنید سود بیشتری می توانید کسب کنید.

اثر افق زمان سرمایه گذاری در بورس بر روی ریسک سرمایه گذاری در بورس

یکی از مهم ترین مسائل موثر بر سرمایه گذاری در بورس بحث زمان و افق زمان سرمایه گذاری است. متاسفانه دید اشتباهی در ذهن عموم شکل گرفته است که بازدهی سرمایه گذاری در بورس را ماهیانه میدانند در صورتی که هر چه افق زمان سرمایه گذاری را بلند مدت تر کنیم ریسک سرمایه گذاری پایین تر می آید.

تاکنون دیده نشده است که بورس در روند نزولی خود باقی بماند بطوری که اگر سرمایه گذاران حتی آماتور و غیر حرفه ایی که در بورس سرمایه گذاری کرده اند و متحمل ضرر شده اند و با ضرر از بورس خارج شدند، اگر صبر می کردند می توانستند از ضرر خارج شده و سودی سرشاری را کسب کنند.

جالب است بدانید که در طول فعالیت شرکت سبدگردان هدف هیج یک از سبدهای سرمایه گذاری ما بیش از ۳ ماه ضررده نبوده اند و برآیند کلی آنها به سبدی سودده تبدیل شده است(حتی در مورد سبدهای اهرمی و با ریسک بالا).

با این وجود شرکت سبدگردان هدف به منظور پوشش تمامی سلایق سرمایه گذاران خود امکان پرداخت سود ماهیانه را نیز فراهم کرده است و پلن های بلند مدت را با نام سبدهای آتیه ارائه می کند.

»»» در تصویر زیر سعی شده است تا سرمایه گذاری بلند مدت در بورس را با سرمایه گذاری کوتاه مدت در بورس مقایسه کنیم و اثر مثبت داشتن دید بلند مدت در سرمایه گذاری را به تصویر بکشیم.

دید زمان در سرمایه گذاری و کسب سود تضمینی در بورس

میخواهم ثبت نام کنم

اگر پلن سرمایه گذاری خود را انتخاب کرده اید با کلیک بر روی دکمه ثبت نام به خانواده بزرگ هدف بپیوندید.

ثبت نام آنلاین

به مشاوره بیشتر نیاز دارم

برای دریافت مشاوره سرمایه گذاری بیشتر می توانید عدد ۲ را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۶۰۴ ارسال نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما در شرکت سبدگردان هدف با شما تماس حاصل نمایند.

ارسال پیامک
بهترین روش سرمایه گذاری
اینستاگرام سبدگردان هدف

همه دیدگاه‌ها:

 1. سالم جمعه مطوری

  بهمن ۲۴, ۱۳۹۸

  با عرض سلام و خسته نباشی من از اروپا با شما حرف میزنم مبشه سرمایه‌گذاری کنم

  • عارف

   اسفند ۲۳, ۱۳۹۸

   سلام
   من ایرانی نیستم، چگونە میتوانم از طریق شما سرمایەگزاری کنم؟ کد بورسی و شمارە حساب چگونە چکارکنم؟

   • admin

    فروردین ۱۷, ۱۳۹۹

    با سلام شما برای همکاری با شرکت باید حتما کد بورسی و کد سجام داشته باشید. این مطلب رو میتونید از سازمان بورس جویا بشید

   • منصورنظمی

    اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۹

    من میخواهم تو کد خودم باشه چجوری ثبت نام کنم

 2. غلامعباس بهاروند

  اسفند ۶, ۱۳۹۸

  باسلام باتشکرلطفابفرماییدچگونه طرح تکنیکال راچگونه بیاموزم

  • Vahid

   اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۹

   میشه یکی توضیح بده سهام عدالت که بهترین سود دریافت کنیم باید چکار کنم

  • علی زاده

   خرداد ۱۳, ۱۳۹۹

   دعا کنی همه چی درست میشه

 3. احمد وطنی

  اسفند ۱۷, ۱۳۹۸

  باسلام میشه سهام یک شرکت خودم رو به دخترم واگذار کنم آیا میتونید این امکانات رو فراهم کنید

 4. مرجان

  اسفند ۲۶, ۱۳۹۸

  سلام. سود سهام بسیار ریسک گزیز یا پنل ۱ با توجه به ثابت بودن سود چند درصد محاسبه میشود. روی ۱۰۰ میلیون ماهی چقدر دریافت سود هست.. تشکر

  • admin

   فروردین ۱۷, ۱۳۹۹

   برای دریافت مشاوره لطفا عدد ۲ را به سامانه پیامکی که در انتهای سایت قرار داده شده است ارسال نمایید تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  • رضا

   خرداد ۶, ۱۳۹۹

   سلام ببخشید برای مبالغ بالا مثلا سرمایه گذاری یک میلیارد تومان آیا ضمانت نامه بانکی از طرف شما ارائه میشود ؟ باتوجه به اینکه پلنهای صبا و اطمینان و … قابل اطمینان هستند

 5. امیر خیری

  فروردین ۸, ۱۳۹۹

  اگر شرکتی اطلاعات مجعول ارائه کند وبه غلط خود را سودده معرفی کند تکلیف سهامدار چه میشود

 6. کمال

  فروردین ۱۶, ۱۳۹۹

  تضمین شرکت برای بازگشت سرمایه چیست ؟روش خرید چگونه است؟

  • admin

   فروردین ۱۷, ۱۳۹۹

   برای دریافت مشاوره لطفا عدد ۲ را به سامانه پیامکی که در انتهای سایت قرار داده شده است ارسال نمایید تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 7. Safar

  فروردین ۱۸, ۱۳۹۹

  سلام.
  احتراما ایل این سبدگردان هدف دولتی یا شخصی چه تضمینی وجود دارد.؟

 8. Ali

  فروردین ۲۱, ۱۳۹۹

  سبدگردان چند درصدازسودرادریافت میکندآیادربورس قانونی دراینموردوجوددارد۰.

  • سارا محمدی

   مهر ۲۴, ۱۳۹۹

   برای پرسیدن سوالات در رابطه با سبدگردانی نام استان رو به شماره ۱۰۰۰۰۶۰۴ ارسال کنید تا باشما تماس گرفته بشه.

 9. سیدمحمدعلی موسوی

  فروردین ۲۳, ۱۳۹۹

  اگر امکان دارد درمورد خود شرکت سبد گردان هدف توضیح دهید تحت پوشش چه سازمانی بوده و چه تضمینی برای اصل سرمایه و منافع حاصل از آن ارایه میدهد؟.

  • سارا محمدی

   مهر ۲۴, ۱۳۹۹

   سبدگردان هدف و همه سبدگردان های دیگه تحت نظارت سازمان بورس فعالیت می کنند و در صورتی که سودی بیشتر از سود بانکی به شما پرداخت نکنند کارمزدی از شما دریافت نمی کنند.

 10. علی

  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹

  واقعا سردرگم وبلاتکلیفم سرمایه یک عمر کارمندی رو سپرده بانکی کردم از روزی که برجام پاره شدیک سوم شده این بورس هم که اسمش با رسیک همراه شده …چکارکنم واقعا یه دوست هست میگه پولت بده من خودم با کدبورسی خودم تو بورس سرمایه گزاری میکنم تضمینی…. ۲۵ درصد سود برا من ۷۵ درصد برا شما…خیلی زیاد نگفته ؟؟؟

  • سارا محمدی

   مهر ۲۴, ۱۳۹۹

   هر سرمایه گذاری با ریسک همراه هست و باید این ریسک رو بپذیرید و یا از روش های بدون ریسک و یا با ریسک کمتر اقدام کنید مثل صندوق های سرمایه گذاری و یا سبدهای اختصاصی با ریسک کم که هم سودی بیشتر از سود بانکی به شما میدن و هم ریسک اون ها کمتر از سرمایه گذاری مستقیم در بورس هست.

 11. سعید

  اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۹

  سلام من کد بورسی سجام دارم مخام سرمایه گزاری کنم پلن دو چکار کنم سرمایم ۵۰ ملیون

  • سارا محمدی

   مهر ۲۴, ۱۳۹۹

   سلام اگه قصد سرمایه گذاری در سبدگردان رو دارید شماره استان خودتون رو به شماره ۱۰۰۰۰۶۰۴ ارسال کنید تا کارشناسان ما شما رو راهنمایی کنند.

 12. رها

  اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۹

  سلام من از من ایرانی هستمچطوری میتونم در بورس سهام ثبت نام کنم هرچه میکنم کد تایید نمیاید

 13. سعید آذرهوش

  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۹

  سلام حداقل میزان سرمایه گذاری چقدر هست?

  • سارا محمدی

   مهر ۲۴, ۱۳۹۹

   سلام
   نام استان رو به ۱۰۰۰۰۶۰۴ پیامک کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 14. nima

  اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۹

  چقدر مالیات به سود ها می خوره ؟

  • سارا محمدی

   آبان ۴, ۱۳۹۹

   برای دریافت اطلاعات تکمیلی نام استان خود را به شماره ۱۰۰۰۰۶۰۴ ارسال کنید.

 15. میلاد

  اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۹

  سلام سبد اطمینان هدف ایا مثل مشترک صبای هدف سایت داره برا صدور واحد و کلا چجوری میشه سرمایه گداری کرد

  • سارا محمدی

   مهر ۲۴, ۱۳۹۹

   سلام
   برای دریافت جواب سوال هاتون نام استان رو به شماره ۱۰۰۰۰۶۰۴ ارسال کنید تا با شما تماس گرفته بشه

 16. یونس برومند

  اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۹

  با سلام معمولا در تراز نامه های مالی شرکت ها با ترفندهای مختلف سند سازی میشود چگونه تشخیص داده می شود که وضعیت مالی آن شرکت خوب است یا بد ؟ آیا ریسک خرید سهام آن شرکت از ریسک بالا است؟ و در میان بانک ها وضعیت کدام بانک بهتر است؟

 17. علی اکبر

  اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۹

  سلام
  من میخوام ماهانه ۹۰ درصد از بورس سود بگیرم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • سارا محمدی

   مهر ۲۴, ۱۳۹۹

   سلام
   در بورس نمیشه سودی که حاصل میشه رو پیش بینی کرد اما میتونید با سرمایه گذاری در صندوق های با درآمد ثابت سود تقریبا ثابتی داشته باشید.

 18. leila

  اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۹

  باسلام می خواستم بدونم حداقل سرمایه گذاری درسبدگردانی چقدر هست واطلاعاتی دقیق درمورد سبدگردانی بهم بدین

  • سارا محمدی

   مهر ۲۴, ۱۳۹۹

   سلام
   نام استان رو به شماره ۱۰۰۰۰۶۰۴ پیامک کنید تا با شما تماس گرفته بشه

 19. اصغر

  اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۹

  من ۳تومن تویکی ازاین بانک ها سپرده دارم الان ۲۴ درصد میگیرم واهل ریسک هستم و۷روز دیگه سپرده سررسید میشه. خواستم بخشی از این پول رو بیارم بورس وهیچ اطلاعات از بورس ندارم. میگن سبد گردانی سود بالایی میده. تشکر

 20. حیدرسجادی

  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۹

  با سلام بدلیل اینکه شهرستانی هستم و امکان حضور در دفتر تهران فراهم نیست می خواستم فرم های قرار داد برام ارسال کنید تا تکمیل کنم

  • سارا محمدی

   مهر ۲۴, ۱۳۹۹

   سلام
   نام استان خودتون رو به شماره ۱۰۰۰۰۶۰۴ ارسال کنید تا با شما تماس گرفته بشه

 21. لیلا

  خرداد ۳, ۱۳۹۹

  آیا واسه بچه‌ها باید شماره شبا جداگانه بنام خوشون بگیریم تا در بورس سرمایه گذاری کنند

  • سارا محمدی

   مهر ۲۴, ۱۳۹۹

   بله
   شماره حساب باید به اسم بچه ها باشه

 22. Raz

  خرداد ۷, ۱۳۹۹

  حداقل سرمایه گذاری دراین صندوقها را هم بنویسید.

  • سارا محمدی

   آبان ۴, ۱۳۹۹

   برای دریافت اطلاعات تکمیلی نام استان خود را به شماره ۱۰۰۰۰۶۰۴ ارسال کنید.

 23. محمد تقوایی 09173145960

  خرداد ۱۷, ۱۳۹۹

  باسلام لطفا راهنمایی بفرمایید که ۱۰۰میلیون سرمایه درماه جنددرصد سود میدهد باتشکر

  • admin

   خرداد ۱۷, ۱۳۹۹

   با سلام
   سال گذشته اگر شما در بورس از طریق سبدگردان هدف سرمایه گذاری میکردید
   بابت ۱۰۰ میلیون تومان
   در سبد اطمینان حدودا ۱۰۰ میلیون تومان
   در سبد سبد آرامش ۱۳۰ میلیون تومان
   در سبد ابتکار ۱۶۴ میلیون تومان
   و در سبد اهرمی ۳۴۸ میلیون تومان سود دریافت میکردید .

 24. صمدی

  خرداد ۲۰, ۱۳۹۹

  سلام سرمایه حداقلی دراین سبدگردانی چقدراست؟یعنی چه مقدارسرمایه لازمه تاشماسبدگردانی کنید؟

  • سوگند داوری راد

   خرداد ۲۰, ۱۳۹۹

   سلام حداقل سرمایه برای افتتاح سبد ۵۰ میلیون تومان می باشد

 25. محمدرضا

  مرداد ۲, ۱۳۹۹

  نمیدونم چکار کنم اما جرات ریسکم بالاست

 26. قجری

  مرداد ۵, ۱۳۹۹

  سلام کار شناس محترم اگر برای شما ممکنه لطفا بصورت واضح درصد سود تظمینی در پلن اطمینان رو اعلام بفرمایید. منظورم اینه که اعلام سود سالهای گذشته نمیتواند برای مثل منی که قصد تغییر در سرمایه گذاریم دارم .مفید باشد . یکلام عزیزم سبد اطمینان حداقل سود سالیانش چقدره؟
  از التفات شما قبلا متشکرم .

  • سارا محمدی

   مهر ۱۶, ۱۳۹۹

   برای دریافت پاسخ سوالاتتون نام استان رو به شماره ۱۰۰۰۰۶۰۴ ارسال کنید تا با شما تماس گرفته بشه

 27. احمد

  شهریور ۱۹, ۱۳۹۹

  سلام
  اگر ۲۰۰ ملیون طبق پلن ۳ در سبدگردان هدف وارد کنم در طی یکسال چقدر پیش بینی درست می کنید که به این ۲۰۰ میلیون اضافه می شود؟ ممنون

  • سارا محمدی

   مهر ۱۶, ۱۳۹۹

   سلام
   برای دریافت مشاوره نام استان خودتون رو به شماره ۱۰۰۰۰۶۰۴ ارسال کنید تا به سوالات شما پاسخ داده بشه

 28. yadakjo.ir

  مهر ۳, ۱۳۹۹

  سلام مطالب گویا بود

دیدگاه شما: