در راستاي هماهنگي و همراهي با سياستهاي دولت در مقابله با شيوع ويروس كرونا ساعت كار شركت سبدگردان هدف 8 صبح تا 13 ظهر ميباشد و خدمات به صورت غير حضوري ارائه ميشود.

سبدگردان

آیا سبدگردانی با سود تضمینی وجود دارد؟

جالبه بدونید بر خلاف آنچه در افکار عموم مردم تصور می شود میتوان در بورس و بازار بکر سرمایه ایران سرمایه گذاری با سود تضمینی را شروع کنیم. شما در شرکت سبد گردان هدف، که جزو با سابقه ترین سبدگردان های کشور است با پیشنهاد های سرمایه گذاری متنوعی رو به رو می شوید که با در نظر گرفتن همه سلایق و ریسک پذیری های مختلف طراحی شده است . اگر به دنبال سرمایه گذاری پر سود و مطمئن هستید از شما دعوت می کنیم با این منوهای سرمایه گذاری آشنا شوید . ویدئو روبرو را حتما ببینید تا با سبدهای ما آشنا شوید. ویدئو زیر را حتما ببینید تا با سبدهای ما آشنا شوید.

چرا بورس بهترین و امن ترین روش سرمایه گذاری است؟

بهترین بازار، برای سرمایه گذاری قطعا بازاری است که سودآوری و امنیت بیشتری دارد. با مقایسه انواع بازار ها در ایران، می توان گفت در بازه بلند مدت، سودآوری بازار سرمایه، از همه بازار ها بیشتر است. یکی از مهمترین ویژگی های بازار سرمایه (بورس)، رسمی‌بودن، شفافیت و برخورداری از... بیشتر بخوانید

بهترین بازار، برای سرمایه گذاری قطعا بازاری است که سودآوری و امنیت بیشتری دارد. با مقایسه انواع بازار ها در ایران، می توان گفت در بازه بلند مدت، سودآوری بازار سرمایه، از همه بازار ها بیشتر است.
یکی از مهمترین ویژگی های بازار سرمایه (بورس)، رسمی‌بودن، شفافیت و برخورداری از پشتوانه محکم و قانونی است. بورس برخلاف بازارهای سنتی، یک بازار کاملا رسمی و نظام‌مند است که خرید و فروش در آن براساس قوانین و ضوابط خاصی انجام می‌شود. تفاوت دیگر بورس با بازارهای سنتی برخورداری همه فعالان بورس (مخصوصا سرمایه‌گذاران) از پشتوانه‌های قانونی است. در واقع قانون‌گذار، مقررات و ساختارهای لازم را با توجه به جایگاه ویژه بورس در نظام اقتصادی کشور برای حفظ حقوق سرمایه‌گذاران در نظر گرفته است تا سرمایه‌گذاران با اطمینان خاطر از عدم بروز اتفاقاتی نظیر کلاه‌برداری و سوء‌استفاده و … در این بازار فعالیت نمایند.

از دیگر ویژگی هایی که بازار بورس را به بهترین و امن ترین بازار برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است می توان به موارد زیر اشاره کرد :

۱- امنیت سرمایه گذاری :تمامی فرآیند سرمایه گذاری در بورس تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و شورای عالی بورس می باشد و همه نهاد های مالی موظف به ارائه گزارشات و صورت حساب های مالی می باشند . مالکیت دارایی برای سرمایه گذاران در بورس و اوراق بهادار به نام خود مشتری ثبت می شود. همچنین الزام شفافیت و ارائه اطلاعات نیز باید برقرار باشد. در شرکت های سبدگردان نیز مشتری می تواند به صورت روزانه گزارشی از محل سرمایه گذاری و سود کسب شده را مشاهده کند و امنیت خاطر داشته باشد.
۲- تنوع سرمایه‌گذاری و کسب درآمد : بیش از ۷۰۰ شرکت در حدود ۴۰ صنعت مختلف در بورس پذیرفته شده است. این موضوع امکان سرمایه‌گذاری برای افراد با سلیقه‌ها و درجه ریسک‌پذیری مختلف را فراهم می‌کند.
۳- قابلیت نقدشوندگی بالا نسبت به سایر بازارها
۴- سود پاک: سود پاک دارای دو ویژگی است: ۱) سود به دست آمده منجر به زیان کسی نشود. ۲) سود به دست آمده برای جامعه نیز منفعت داشته باشد. بورس به عنوان یک بازار تولید محور هر دو ویژگی‌ها را داراست.
۵- شفافیت در ارزش معاملات: طبق اطلاعات موجود در سایتtsetmc.com ، قیمت سهم‌ها و ارزش معاملات هر سهم مشخص است اما بازارهای موازی فاقد این ویژگی هستند.
۶- بازدهی متناسب با ریسک: هر فردی با هر سطحی از ریسک پذیری می تواند در بازار بورس و اوراق بهادار سرمایه گذاری کند. هرچه ریسک بالاتر رود، طبیعتا بازدهی نیز بیشتر می شود. برای کسانی که ریسک پذیری کمتری دارند، خرید اوراق دولتی با سود تضمین شده می تواند گزینه مناسبی باشد؛ در مقابل افراد با ریسک پذیری بیشتر می توانند در سهام شرکت ها سرمایه گذاری کنند.
یکی از منوهای سرمایه گذاری در سوپر مارکت مالی هدف، منوی کم ریسک با نام سبد مطمئن می باشد. سبدمطمئن شرکت سبدگردان هدف، طوری طراحی شده است که عمده سرمایه شما در بخش اوراق مشارکت و اوراق تضمین شده توسط دولت سرمایه گذاری می گردد. یعنی اصل سرمایه و سود آن تضمین شده است و با اندک نوسانی که در بازار اوراق وجود دارد برای سرمایه گذاران سودی بیشتر از سود بانکی کسب می گردد

توجه داشته باشید که دولت درصد کمی از سپرده بانک ها را به منظور تضمین حساب ها توسط بانک مرکزی بلوکه می کند و در صورت ورشکستگی بانک، تضمین دولتی برای بازگرداندن اصل سرمایه وجود ندارد و در قراردادی که شما به عنوان سپرده گذار با بانک امضا می کنید، زمانی برای بازگرداندن اصل سرمایه در صورت ورشکستگی بانک تعریف نشده است.

بنابراین خرید اوراق تضمین شده دولتی و سرمایه گذاری در سبد مطمئن سبدگردان هدف حتی از سپرده بانکی کم ریسک تر است.

آیا می توانیم در بورس با ریسک کم سود بیشتری کسب کنیم؟

برای جواب این سوال لازمه کمی بیشتر از بازار سرمایه و بورس و فرآیند سرمایه گذاری در بورس بدونیم.

در بازار بورس انواع مختلفی از معاملات انجام می شود که عمدتا این معاملات و خرید فروش ها شامل دو دسته کلی می شود:

  • خرید اوراق تضمین شده (که اصل و سود پول شما توسط دولت و یا شرکت صادر کننده اوراق تضمین شده)
  • خرید سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس (که قیمت این سهام ها می تواند با توجه به شرایط مختلف نوسان داشته باشد)

از لحاظ ریسک سرمایه گذاری، مورد اول بدون ریسک و مورد دوم دارای ریسک می باشد. سرمایه گذاران در بورس می توانند با ترکیب این دو نوع خرید میزان ریسک و بازدهی مورد انتظار خود را مدیریت کنند.

 

با یک مثال ساده مدیریت ریسک و انتخاب بهترین روش را توضیح می دهیم :

فرض کنید شخصی قصد ورود به بازار بورس را دارد و سرمایه ای معادل ۱۰۰ میلیون تومان دارد. ما ۵ منوی ریسک را برای این شخص متصور می شویم و هر حالت را بررسی می کنیم.

 

منوی شماره ۱ ) بسیار ریسک گریز (سبد مطمئن) :

این شخص به هیچ عنوان تحمل ضرر را ندارد و حتما باید از سرمایه اش در افق یک ساله چیزی کم نشده باشد و هرگاه قصد برداشت از سرمایه خود را داشته باشد بتواند آن را نقد کند و در دوره ی سرمایه گذاری یک ساله ی خود، ضرر نکند.

ما برای این دسته از افراد سبد مطمئن شرکت سبدگردان هدف را پیشنهاد می دهیم که با سرمایه گذاری در آن با کمترین ریسک ممکن، می توانیم سودی بیشتر از سود بانکی را برای ایشان پیش بینی کنیم.

 

منوی شماره ۲ ) ریسک گریز (سبد اطمینان) :

این شخص ریسک پذیری کمی دارد ولی سود اوراق مشارکت (سبد مطمئن) برایش کافی و راضی کننده نیست ولی می تواند ریسک بیشتری را بپذیرد. برای این اشخاص نیز در ابتدا ، سبد اطمینان و دوم سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری مشترک صبای هدف پیشنهاد می کنیم.

دستور العمل سازمان بورس برای صندوق های با درآمد ثابت، واینکه با چه ترکیبی از اوراق و سهام ، ریسک آن را مدیریت کنند، مشخص وطبق قانون از پیش تعیین شده است و همه صندوق ها ملزم به رعایت آن می باشند از جمله صندوق مشترک صبای هدف، که  باید حداقل ۷۵ درصد سرمایه در اوراق تضمین شده و تنها ۲۵ درصد از سرمایه در بخش سهام سرمایه گذاری شود.که ممکن است با توجه به شرایط بازار این ترکیب تغییر ودستور آن به صندوق ها ابلاغ شود.

بطور مثال:

درباره شخصیت مورد بررسی ما از کل سرمایه ۱۰۰ میلیونی ایشان، ۷۵ میلیون تومان در اوراق سرمایه گذاری می شود و تضمین شده است. همچنین انتظار می رود در پایان سال سودی حداقل معادل تقریبا ۱۵ میلیون تومان به این بخش از پول او اضافه شود و ۹۰ میلیون از ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه تضمین شده است.

با ۲۵ میلیون تومان باقیمانده که در بخش سهام سرمایه گذاری شده است در بدترین شرایط ، حتی اگر با ضرری بیش از ۵۰ درصد در طول یک سال مواجه شود باز هم از اصل سرمایه ۱۰۰ میلیونی چیزی کم نشده است.

نکته: در سایت fipiran.ir لیست صندوق های با درآمد ثابت و بازدهی های آن ها زیر نظر سازمان گزارش داده می شود و شما می توانید ببینید که نه تنها صندوق صبای هدف بلکه هیچ صندوق با درآمد ثابتی در بازه یک ساله ضرر ده نبوده است. بنابراین در سایه این نوع سرمایه گذاری بدون ریسک در بازه یک ساله می توانید سود بسیار خوبی نسبت به بانک کسب کنید.

به طور مثال صندوق صبای هدف در سال ۹۷ بیش از %۴۳ سود و در سال ۹۸ ۴۹% سود پرداخت کرده است، که پیش بینی می کنیم تا پایان سال ۹۹ مانند سال ۹۷ بتوانیم ۵۰ درصد سود را پرداخت کنیم. این  در شرایطی است که بانک ها در طول یک سال سودی معادل %۱۵ را پرداخت کرده اند.

 

منوی شماره ۳ ) ریسک پذیر محتاط (سبد آرامش) :

بسیاری از سرمایه گذاران خواهان سبدی  هستند که ریسک بیشتری داشته باشد تا بتوانند سود بیشتری کسب کنند. برای این افراد ما سبد آرامش شرکت سبدگردان هدف را پیشنهاد می کنیم.

در این سبد ترکیب خرید نوع اول و نوع دوم در بورس با توجه به شرایط بازار و ریسک گریزی و ریسک پذیری بازار سرمایه متغیر است. به این صورت که ۵۰ تا ۷۰ درصد سرمایه شما سهام و مابقی آن اوراق تضمین شده خریداری می شود وممکن است در زمانی ، مدیران و متخصصان این بازار شرایط را ریسکی و سهم سهام را  به ۳۰ درصد و سهم اوراق تضمین شده به ۷۰ درصد افزایش دهند.

این منو یکی از پرطرفدارترین منو های سرمایه گذاری ما می باشد زیرا ریسک زیادی متحمل سرمایه گذار نمی باشد ولی سود بسیار بیشتری نسبت به منوی شماره ۲ به سرمایه گذاران پرداخت شده است. می توانید این سود و ریسک را در نمودارهای ارائه شده در همین صفحه مشاهده نمایید.

 

منوی شماره  ۴ ) ریسک پذیر (سبد ابتکار ) :

بازار سرمایه بازاری جذاب و پرسود است و هر سرمایه گذار ریسک پذیری را به سمت خود جذب می کند. مطمئنا اگر مدیریت خرید و فروش در بازار سرمایه ، توسط افراد حرفه ای و متخصص انجام شود، و بتوانید ریسک ذاتی سرمایه گذاری در آن را بپذیرید، می توانید از سود آن بهرمند شوید.

اگر سرمایه گذار خواهان این باشد که تمام سرمایه اش در نوع دو سرمایه گذاری شود و همه سرمایه ایشان را در سهام سرمایه گذاری کنیم سبد ابتکار شرکت سبدگردان هدف را معرفی می کنیم.

این سبد با سود بسیار عالی، که تاکنون پرداخت شده، کارنامه درخشانی داشته است. شاید در نگاه اول سرمایه گذاری در سهام با امکان ضرر ۵ درصد در روز پر ریسک به نظر برسد اما توجه داشته باشید که در شرکت سبدگردان هدف برای انتخاب و خرید یک سهم، مسیر طولانی آنالیز و بررسی توسط کارشناسان طی می گردد تا یک خرید مطمئن انجام شود..

 

به این منظور صورت های مالی شرکت ابتدا دقیقا بررسی می گردد و دارایی های رسمی و غیر رسمی شرکت دقیقا ارزیابی می شود، سپس در صورت نیاز با مدیریت شرکت مدنظر وارد مذاکره می شویم و در نهایت، سهم بصورت تکنیکال بررسی و با برنامه ریزی و ورود و خروج حرفه ایی در معامله مدنظر سعی در کسب بیشترین سود با کمترین ریسک ممکن را خواهیم داشت.

 

در واقع شاید ریسک ذاتی سرمایه گذاری در بورس زیاد باشد اما با سپردن کار به حرفه ایی ها در شرکت سبدگردان هدف می توانید ریسک این کار را کم کنید. به طور مثال رانندگی با سرعت زیاد ذاتا ریسک دارد اما ریسک رانندگی برای رانندگان حرفه ایی و با تجربه نسبت به رانندگان مبتدی بسیار کم تر می باشد.

 

منوی شماره ۵) شخصیت با ریسک پذیری بالا (سبد اهرمی) :

در شرکت سبدگردان هدف منوی وجود دارد به نام سبد اهرمی در این سبد می توان تا ۱۵ درصد اصل سرمایه برای سرمایه گذار اعتبار(وام) دریافت شود و خرید اعتباری برای ایشان انجام می گردد. توجه داشته باشید که این منو تاکنون بیشترین سود پرداختی را داشته است اما بیشترین ریسک را نیز متوجه سرمایه می کند.

 

اثر افق زمان سرمایه گذاری در بورس بر روی ریسک سرمایه گذاری در بورس

یکی از مهم ترین مسائل موثر بر سرمایه گذاری در بورس بحث زمان و افق زمان سرمایه گذاری است. متاسفانه دید اشتباهی در ذهن عموم شکل گرفته است که بازدهی سرمایه گذاری در بورس را ماهیانه می‌دانند در صورتی که هر چه افق زمان سرمایه گذاری را بلند مدت تر کنیم ریسک سرمایه گذاری پایین تر می آید.

تاکنون دیده نشده است که بورس در روند نزولی خود باقی بماند بطوریکه اگر سرمایه گذاران حتی آماتور و غیر حرفه ایی که در بورس سرمایه گذاری کرده اند و متحمل ضرر شده اند و با ضرر از بورس خارج شدند، اگر صبر می کردند می توانستند از ضرر خارج شده و سودی سرشاری را کسب کنند.

جالب است بدانید که در طول فعالیت شرکت سبدگردان هدف هیچ یک از سبدهای سرمایه گذاری ما بیش از ۳ ماه ضررده نبوده اند و برآیند کلی آنها به سبدی سودده تبدیل شده است (حتی در مورد سبدهای اهرمی و با ریسک بالا).

 

با این وجود شرکت سبدگردان هدف به منظور پوشش تمامی سلایق سرمایه گذاران خود، سبد های سرمایه گذاری با دید بلند مدت یک تا ۱۵ سال، ریسک های مختلف و افتتاح حساب با حداقل مبلغ ۱۰ میلیون تومان،  برای سبد های بالای سه سال و امکان برداشت ماهیانه را نیز فراهم کرده است.

نمودارهای بازدهی سبدهای سرمایه گذاری هدف

سوالات متداول

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ؟
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ؟
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ؟
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ
تلفن مشاوره تلفنی: 021-47791000

صحبت‌های مدیرعامل هدف در برنامه تلویزیونی حالا خورشید

فرم شروع سرمایه گذاری سبدگردانی

حداقل سرمایه (الزامی)

استان (الزامی)

پلن سرمایه گذاری خود را مشخص نمایید (الزامی)
اگر راجب پلن های شرکت سبدگردان هدف اطلاعات ندارید ویدئو اول را حتما مشاهده نمایید

تایید کنید که ربات نیستید با انتخاب کامیون.

مجوزهای سبدگردان هدف از سازمان بورس