حسن اسماعیلی عضو هیات مدیره و مدیر برنامه و بودجه شرکت رجا از پذیرش دو شرکت حمل و نقل ریلی و نوین صنعت رجا در فرابورس خبر داد و گفت: با حمایت ‌های هگتا و سازمان تامین اجتماعی برای افزایش سرمایه رجا و خروج از ماده ۱۴۱ ، شرایط برای ورود دو شرکت حمل و نقل ریلی و نوین صنعت رجا به بازار سرمایه فراهم شد.

سازمان حمل و نقل ریلی رجا بورسی می شود

به گفته حسن اسماعیلی: شرکت حمل و نقل ریلی رجا به عنوان بزرگترین شرکت ریلی مسافری ایران با سهم ۵۵ درصدی ناوگان و جابه ‌جایی مسافر با برخورداری از ظرفیت بالایی که در انجام فعالیت‌ های تعمیراتی و فنی قطارها دارد، با ورود به بازار سرمایه به عنوان پیشرو در صنعت حمل و نقل ریلی مسافری کشور آینده ای روشن را پیش رو دارد.

عضو هیات مدیره و مدیر برنامه و بودجه شرکت رجا، ورود رجا به بازار سرمایه با تشکیل کارگروه تخصصی ورود به بازار سرمایه از تیرماه امسال شروع شد که از جمله اقدامات این کارگروه : برگزاری چند جلسه مشاوره، راهکارهای افزایش سرمایه، جمع ‌آوری و تدوین مستندات، مذاکره با کارگزاری ‌های مختلف، شناسایی کارگزار واسط و …بود.

او در ادامه کارگران و بازنشستگان بیمه سازمان تأمین اجتماعی را بزرگترین سهامداران شرکت حمل و نقل رجا دانست و گفت: با ورود این شرکت به بازار سرمایه و با برنامه‌ ریزی ‌های انجام شده در پی ایجاد شرایط اقتصادی مناسب برای سهامداران این شرکت هستیم.

 همچنین بخوانید: محصولات عرضه شده امروز (دوم مهر) بورس کالا