در گزارش منتشر شده از سوی شرکت پتروشیمی خراسان، سود سهام پتروشیمی خراسان با نماد خراسان، طی دوره ۶ ماهه ۲۸۶ تومان اعلام شد. هنوز زمان دقیق پرداخت سود سهام پتروشیمی خراسان اعلام نشده است.

 سود نقدی پتروشیمی خراسان ۲۸۶ تومان اعلام شد

شرکت پتروشیمی خراسان از سود انباشته ۷ هزار و ۱۹۳ میلیارد ریالی و سود تقسیمی ۲۸۶ تومانی سهام خراسان برای دوره ۶ ماهه خبر داد. از مهمترین اهداف شرکت پتروشیمی خراسان، تولید و فروش محصولات و پوشش حداکثری بازار اوره افغانستان می باشد و در تلاش است تا به بازارهای ترکیه و اروپا در بخش مصرف صنعتی اوره و ملامین نفوذ کند.

همچنین گفته می شود، این شرکت در تلاش است تا با نفوذ به بازار اوره عراق و تامین نیاز صنایع پایین دستی داخلی به تامین حداکثری و به موقع نیاز اوره بخش کشاورزی بپردازد.

بزودی در مورد نحوه دریافت سود پتروشیمی خراسان اطلاع رسانی خواهیم کرد.

همچنین بدانید: سود هر سهم خموتور (شرکت موتور سازان تراکتورسازی) ۱۹۴ ریال تعیین شد

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا): 

«خراسان» اعلام کرد که مبلغ ۷۶۶میلیارد و ۹۵۰میلیون ریال مربوط به مابه‌التفاوت میانگین وزنی ماهانه نرخ اوره فروش‌رفته در بورس کالا در ۶ماهه دوم سال ۱۳۹۷ و مبلغ یک هزار و ۲۳۰میلیارد و ۶۵۴ میلیون ریال بابت مابه‌التفاوت نرخ حداقل وزنی ماهانه اوره در بورس کالا تا پایان سال ۱۳۹۸ است.

همچنین مبلغ یک هزار و ۲۴۷میلیارد و ۲۲میلیون ریال بابت مابه‌التفاوت نرخ حداقل وزنی ماهانه اوره در بورس در شش ماهه اول سال ۱۳۹۹ (فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد و شهریور۱۳۹۹) نسبت به نرخ تکلیفی به ازای هر کیلوگرم کود اوره تحویلی به شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و اتحادیه‌های تعاونی روستایی کشاورزی ایران وابسته به وزارت جهاد کشاورزی است.