شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان با انتشار عملکرد ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۹۹، از تقسیم سود زگلدشت خبر داد و اعلام کرد ۱۰۶ تومان سود به هر سهم زگلدشت تخصیص داده شده است. گفته می شود سود عملیاتی زگلدشت در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۸ درصد رشد داشته است.

سود سهام زگلدشت ۱۰۶ تومان اعلام شد

براساس گزارشی که از سوی شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان منتشر شده، سود عملیاتی شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان ۱۸۷ میلیارد ریال و سود تقسیمی زگلدشت طی دوره ۶ ماهه سال جاری ۱۰۶ تومان اعلام شد.

لازم به ذکر است که سود انباشته زگلدشت در مقایسه با دوره مشابه سال مالی گذشته ۳۵ درصد افت داشته است.

از جمله اهداف و برنامه های راهبردی زگلدشت، تولید و فروش محصولات در جهت تثبیت سهم بازار و بهبود کیفیت محصولات می باشد تا به افزایش سطح رضایت مندی مشتریان و کاهش در بهای تمام شده محصولات در جهت حاشیه سود بیشتر منجر شود.

سهامداران خراسان بخوانند: سود سهام پتروشیمی خراسان ۲۸۶ تومان اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) :

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان به دنبال طرح احداث دامداری ۶هزار رأسی دلفان (شامل ۳هزار رأس دام مولد) در زمینی به مساحت ۵۵ هکتار واقع در شهرستان نورآباد منطقه دلفان استان لرستان از تیرماه سال ۱۳۹۸ شروع شده است. همچنین براساس پیش بینی صورت گرفته طرح مزبور تا مرداد ماه ۱۴۰۰ به بهره برداری اولیه وطی ۵ سال به بهره برداری نهایی خواهد رسید.

این شرکت برآورد مخارج کل طرح مبلغ یک هزار و ۸۶۰ میلیارد ریال است که تا پایان دوره ۶ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ مبلغ ۲۰۳ میلیارد ریال (شامل خرید زمین به مبلغ ۶۶ میلیارد ریال از شرکت کشت و دام قیام، اجرای فنداسیون و دیوارکشی و خاکبرداری به مبلغ ۵۳میلیارد ریال، ساخت سوله به مبلغ ۱۰میلیارد ریال است.

همچنین سایر هزینه ها شامل خرید آهن آلات به مبلغ ۳۸ میلیارد ریال و دستمزد کارگران و خرید مصالح و اخذ مجوزات به مبلغ ۳۶ میلیارد ریال) هزینه شده است طرح احداث دامداری ۱۲هزار رأسی رزن (شامل ۶هزار رأس دام مولد) در زمینی به مساحت۶۰ هکتار واقع در روستای سنقرآباد شهرستان درگزین استان همدان (بزرگترین دامداری غرب کشور) در مهرماه سال ۱۳۹۸ آغاز شده است.

از سوی دیگر ادامه فرآیند ساخت سه پروژه در استان های همدان لرستان وخراسان شمالی تا تکمیل آنها و پیگیری موانع و مشکلات آن از سایر برنامه های با اهمیت شرکت است.