نماد ثامید که چندی پیش در فرآیند عرضه اولیه وارد بازار بورس شد، امروز به علت نوسان مثبت ۵۰ درصدی قیمت متوقف شد و از سوی سازمان بورس موظف شد تا کنفرانس اطلاع رسانی برگزار کند.

رشد بیش از ۵۰ درصدی قیمت ثامید موجب توقف این نماد شد

بیستمین عرضه اولیه امسال، شرکت توسعه و عمران امید با نماد ثامید بود که ۱۵ درصد از سهام خود را وارد بورس کرد. نماد ثامید در جریان معاملات امروز به دلیل نوسان مثبت ۵۰ درصدی قیمت سهام متوقف و ملزم به افشای اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی در سامانه تدان شد.

ثامید حداکثر تا ۲ روز کاری برای برگزاری این کنفرانس فرصت دارد و چنانچه بعد از پایان مهلت پاسخ صحیح و کاملی از سوی ناشر ارسال نشود، بورس عدم پاسخگویی ناشر را به عموم افشا می کند.

اطلاعیه مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران در خصوص توقف نماد ثامید

(به اطلاع فعالین محترم بازار می رساند؛ نماد معاملاتی شرکت توسعه و عمران امید (ثامید۱) با توجه به تغییرات بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام، به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی توسط ناشر متوقف شد. لذا خواهشمندست فعالین محترم دارای دسترسی به سامانه تدان در صورت وجود هرگونه ابهام ویا سوال، نقطه نظرات خود را حداکثر تا پایان روز جاری در تارنمای مذکور به نشانی tedan.ir جهت بررسی و پاسخگویی توسط ناشر ثبت نمایند.)

 همچنین بخوانید: آیا توقف نمادهای پر تقاضا کارساز است و تا چه زمانی ادامه دارد؟