شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر که در تاریخ ۲۲ مرداد سال جاری با نماد زملارد به‌عنوان پانزدهمین عرضه اولیه سال جاری وارد بازار سهام شد، بعد از حضور ۱۵ روزه خود در بازار که با بازدهی خالص اولیه ۳۳.۱ درصدی همراه شد، توضیحاتی درخصوص نوسان قیمت سهام ارائه کرد. این شرکت اعلام کرد تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی و عملکردی شرکت رخ نداده است و نوسان قیمت سهام در روزهای معاملاتی اخیر صرفا ناشی از شرایط عرضه و تقاضا بوده است.

نوسان قیمت سهام “زملارد” به‌دلیل شرایط عرضه و تقاضا بوده است

به گزارش بورس پرس:

شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر که فرایند عرضه اولیه ۱۵ درصد از سهام آن به عنوان پانزدهمین عرضه اولیه سال جاری ۲۲ مرداد انجام و هر سهم این شرکت ۲۱۰۰ تومان کشف قیمت شد با ۱۵ روز حضور در بازار دوم معاملات فرابورس با بازدهی خالص اولیه ۳۳.۱ درصدی قیمت سهام همراه و با توقف نماد، آماده بازگشایی شد.

براین اساس، “زملارد” در خصوص نوسان قیمت سهام اعلام کرد: از تاریخ گزارشگری قبلی( صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۳، ۶، ۹ و ۱۲ ماهه منتهی به خرداد ۹۹) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی و عملکرد شرکت رخ نداده است. لذا به نظر می رسد نوسان قیمت سهام طی روزهای معاملاتی اخیر متناسب با وضعیت مالی و عملکرد شرکت نبوده و ناشی از شرایط بازار و عرضه و تقاضا است.

اخبار روز بورس:

عرضه اولیه سهام ۱۴ زیرمجموعه شستا در پاییز و زمستان سال ۹۹

نحوه تغییر شماره تلفن برای فروش سهام عدالت به چه صورت است؟