به تازگی مطلع شده ایم که برخی افراد سود جود و فرصت طلب با برقراری ارتباط با مردم و از طریق تماس تلفنی خود را به عنوان نماینده رسمی شرکت سبدگردان هدف معرفی نموده و از آنها درخواست کرده اند که مبالغی را به حسابشان واریز نمایند.

توجه فرمایید که به هیچ عنوان مبالغی را که می خواهید جهت سرمایه گذاری در صندوق صبای هدف  و یا سبدهای اختصاصی ما واریز نمایید را به هیچ حسابی بجز حسابهای حقوقی که بنام شرکت سبدگردان هدف شناخته می شوند واریز ننمایید و در صورت مشاهده چنین مواردی ما را مطلع سازید.

شایان ذکر است که شرکت سبدگردان هدف هیچگونه مسئولیتی در خصوص مخاطرات در این حوزه را نمی پذیرد و توصیه می شود قبل از انجام هرکاری با کارشناسان ما در ارتباط بوده و یا عدد ۱۸ را به سامانه پیامکی ما ارسال نمایید تا با شما در ارتباط باشیم.

استعلام نمایندگان سبدگردان هدف

روابط عمومی شرکت سبدگردان هدف؛

بهترین روش سرمایه گذاری
اینستاگرام سبدگردان هدف

همه دیدگاه‌ها:

 1. مهدی

  تیر ۳۰, ۱۳۹۹

  سلام.‌بفرمایید که حداقل سرمایه گذاری در سبد گردانی هدف چقدر است

  • سارا محمدی

   تیر ۳۰, ۱۳۹۹

   سلام
   حداقل مبلغ سرمایه گذاری در انواع سبدهای شرکت سبدگردان هدف تا این تاریخ ۵۰ میلیون تومان می باشد که برای اطلاع از تغییرات و دریافت مشاوره عدد ۲ را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۶۰۴ ارسال فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 2. الماسی

  مرداد ۱۵, ۱۳۹۹

  با سلام
  آیا صندوقی دارید که امکان اضافه کردن مبلغ به صورت ماهانه داشته باشد؟
  با تشکر

  • سارا محمدی

   مهر ۱۶, ۱۳۹۹

   سلام
   برای دریافت پاسخ سوالتون اسم استان رو به شماره ۱۰۰۰۰۶۰۴ پیامک کنید

 3. قاسمعلی سلیمانی

  مهر ۴, ۱۳۹۹

  سلام سود سبد گردانی چقدر است تشکر

  • سارا محمدی

   مهر ۱۶, ۱۳۹۹

   سلام
   برای دریافت اطلاعات دقیق در این باره نام استان خودتون رو به شماره ۱۰۰۰۰۶۰۴ پیامک کنید تا کارشناسان هدف با شما تماس بگیرند

دیدگاه شما: