طبق اخبار منتشر شده زمزمه و شایعاتی مبنی بر افزایش نرخ تسعیر ارز ۱۸ هزار تومانی برای گروه بانکی وجود دارد. اما بورس پرس براساس پیگیری های صورت گرفته از عدم تایید آن خبر داد و اعلام داشت: این زمزمه و احتمال از سوی بورس پرس با چند مدیر حوزه بانکی در میان گذاشته شد اما با عدم اطلاع از صحت و سقم این شایعه، افزایش نرخ تسعیر ارز ۱۸ هزار تومانی بانک ها تایید نشد و با قول پیگیری از بانک مرکزی همراه شد.

احتمال عدم تایید افزایش نرخ تسعیر ارز ۱۸ هزار تومانی گروه بانکی

به گزارش بورس پرس:

گروه بانکی در حالی یکی از صنایع مهم و شاخص ساز بورس بشمار می رود که در آخر وقت معاملات دیروز بازار سهام، زمزمه هایی مبنی بر افزایش نرخ تسعیر ارز ۱۸ هزار تومانی برای این گروه در فضای مجازی منتشر شد.

براساس این گزارش، این زمزمه و احتمال از سوی بورس پرس با چند مدیر حوزه بانکی در میان گذاشته شد اما با عدم اطلاع از صحت و سقم این شایعه ، عدم تایید چنین شایعه و قول پیگیری از بانک مرکزی همراه شد.

در این میان فرهاد حنیفی معاون نظارت بانک مرکزی هم فعلا” به سئوال مربوط به این موضوع در فضای مجازی ، پاسخ نداده است . با این اوصاف حداقل تا امروز این شایعه ، قابلیت اتکا ندارد .

این درحالی است که بررسی روند معاملات سه بانک بزرگ بورسی در جریان معاملات دیروز نشان می دهد، بانک تجارت به عنوان بزرگترین بانک با رشد ۳.۳ درصدی قیمت سهام و صف خرید بیش از ۴۷ میلیونی روبرو شده است.

همچنین بانک ملت با بیش از ۳۹۲ میلیون سهم ، شاهد افت ۲.۹ درصدی قیمت و بانک صادرات نیز با کاهش ۴.۲ درصدی قیمت سهام و داد و ستد بیش از ۹۴۱ میلیون سهمی همراه شد.

اخبار روز بازار سهام:

به دلیل نقض فنی زمان سفارش گیری امروز نمادهای فرابورسی تغییر کرد (سه شنبه ۱۵ مهر)

زمان گشایش شرکت سرمایه گذاری استانی سهام عدالت “یزد” اعلام شد