مجمع سالانه شرکت پتروشیمی نوری صبح روز جاری (سه شنبه ۱۷ تیر) با حضور تقریبا ۹۰ درصدی سهامداران در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد که در طول آن گزارش عملکرد هیئت مدیره مربوط به سال مالی منتهی به اسفند سال گذشته و همچنین نظر بازرس و بازپرس قانونی شرکت گزارش شد و در پی آن صورت‌های مالی به تصویب رسید، همچنین میزان سود تقسیمی سهام نوری ۱۰۰۰ تومان برای هر سهم اعلام شد.

همچنین بخوانید: مجمع سیتا تا پایان تیر برگزار و سود تقسیمی آن مشخص می شود

سود تقسیمی پتروشیمی نوری

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس: 

در این مجمع پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره مربوط به سال مالی منتهی به اسفند گذشته و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت های مالی تصویب و به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از ۱۱۳۷۷ ریال سود محقق شده هر سهم، ۱۰ هزار ریال معادل ۸۸ درصد سود نقدی توزیع شود.

براین اساس، سود سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام کرده اند از یک مرداد به بعد و از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی به شماره حساب بانکی معرفی شده واریز می شود. سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند و یا سهامدارانی که سود مصوب مجمع سال گذشته را دریافت نکردند می‌توانند از یک شهریور به بعد با مراجعه حضوری به هر یک از شعب بانک تجارت و با ارائه کارت ملی و اعلام کد بورسی نسبت به دریافت سود اقدام کنند.

بیشتر بخوانید: زمان برگزاری مجمع سالانه و عادی فوق العاده ۳ پالایشگاه و ۷ شرکت

نحوه دریافت سود تقسیمی نوری:

سود سهام صندوق های سرمایه گذاری و سبد گردان ها از یک شهریور به بعد با درخواست کتبی و ارائه مجوز فعالیت، آخرین آگهی تغییرات صاحبان امضای مجاز و اعلام شماره حساب بانکی متعلق به صندوق سبد پرداخت خواهد شد. همچنین سود سهامداران حقوقی از طریق واریز به حساب بانکی در مهلت قانونی و با امضای صاحبان امضای مجاز و مهر شرکت به همراه آخرین آگهی تغییرات صاحبان امضای مجاز واریز می شود.

بنابراین گزارش، هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس مالک ۷۱.۸ درصدی این شرکت بورسی محسوب می شود.