در جلسه معاملاتی امروز بورس که شاخص کل با دو بار تغییر مسیر از منفی به مثبت سپس مجدد به منفی همراه شد، نماد ۱۵ شرکت به تابلوی معاملات بازگشتند و ۱۰ نماد دیگر نیز متوقف شدند.

نماد ۱۵ شرکت به تابلوی معاملات بازگشت و ۱۰ نماد دیگر متوقف شد (یکشنبه دوم آذرماه ۹۹)

در جریان معاملات امروز و تا این لحظه از تنظیم این خبر که شاخص کل با افت ۸ هزار واحدی و با بیشترین تاثیر منفی فولاد، فارس و شستا و بیشترین تاثیر مثبت فملی و کچاد همراه شده است، نماد ۱۵ شرکت به تابلو بازگشتند و ۱۰ نماد دیگر از تابلو رفتند.

نماد شرکت های پگاه گیلان، پگاه آذربایجان شرقی، پگاه فارس، پگاه گلستان و پخش البرز پس از افشای اطلاعات، نماد شرکت های سیمان ارومیه، سیمان دورود، حمل و نقل پتروشیمی، پتروشیمی خارک، آلومراد، صنعتی بهشهر ، قند مرودشت ، قند لرستان و مارگارین هم با توجه به افشای اطلاعات مهم و بدون محدودیت نوسان قیمت و شرکت های شکر شاهرود، قند نیشابور و قند قزوین با محدودیت نوسان آماده انجام معامله شدند.

نمادهایی که متوقف شدند:

شرکت های سیمان‌ اصفهان‌ با توجه به تغییرات بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی به همراه لبنیات پاک، آلومتک‌، کیسون، شیشه‌ قزوین‌ ، مگسال‌ ، بانک گردشگری، شیر و گوشت زاگرس شهرکرد، دامداری تلیسه نمونه، کشاورزی و دامپروری بینالود و کشت و صنعت دشت خرم دره  با توجه به افشای اطلاعات مهم نیز با توقف نماد همراه شدند.

بیشتر بخوانید: اوایل زمستان شاهد عرضه اولیه تپسی در فرابورس خواهیم بود