خوشبختانه بازار بورس امروز مطابق با پیش بینی که دیروز منتشر نمودیم پیش رفت و شاخص با ۳۶ هزار و ۴۲۶ واحد، کانال ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار واحدی را از آن خود کرد. با ماه همراه باشید تا در ادامه خواهیم گفت که آیا بازار بورس دوشنبه ۱۰ آذر ماه ۹۹ صعودی خواهد بود؟

شاخص کل بازار سرمایه امروز با رشد ۲.۶۲ درصدی به ۱ میلیون و ۴۲۴ هزار و ۱۹۲ واحد رسید.
شاخص هم وزن نیز با رشد ۹ هزار و ۳۰۳ واحد به ۴۱ هزار و ۸۳۱ واحد رسید.
حجم معاملات امروز بازار سرمایه برابر است با ۱۶.۴۷۶B و ارزش آن به ۱۶۰,۱۹۳.۰۶۱B رسید.

وضعیت بازار بورس فردا دوشنبه ۱۰ آذر ماه ۹۹

هر چند که در مرحله پیش گشایش تقاضای زیادی مشاهده نشد و میزان عرضه و تقاضا با هم برابر بود اما با گذشت دقایقی پس از بازگشایی شاخص کل به یکباره رشد ۲ درصدی را تجربه کرد و در نهایت ۳۶ هزار و ۴۲۶ هزار واحد رشد کرد. با توجه به حجم معاملات بازار بورس و ارزش آن می توان گفت اعتماد به این بازار بازگشت است. در ادامه این مطلب توجه شما را به نظر کارشناس بازار سرمایه در رابطه با آینده بازار جلب می نماییم.

مشاهده جدیدترین اخبار بورسی

شرط بازگشایی پالایش یکم چیست؟

افزایش تولیدات شرکت ملی مس ایران «فملی»

نظر کارشناس بازار بورس درباره آینده بازار سرمایه

پیمان حدادی کارشناس بازار سرمایه نظر خود را در رابطه با آینده بازار اینگونه بیان نمود: بعد از هر رشد شارپی یک اصلاح وجود دارد اما در شرایط فعلی پیش بینی می شود که رشد بازار ادامه داشته باشد.

وی در رابطه با رشد امروز بازار بورس گفت: دلیل رشد ۳۶ هزار واحدی شاخص بورس در امروز نهم آذر ماه را می توان محدودیت ها کرونایی دانست زیرا به دلیل آنلاین بودن معاملات بازار سهام پول حقیقی وارد بازار سرمایه شده است و از سوی دیگر رکود بازارهای موازی و محدوده روانی یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد نیز بی تاثیر نبودند.

با توجه به وضعیت امروز بازار بورس و همچنین نظر کارشناسان بازار سرمایه میتوان به رشد شاخص و صعودی بودن بازار فردا بسیار امیدوار بود.