در راستاي هماهنگي و همراهي با سياستهاي دولت در مقابله با شيوع ويروس كرونا ساعت كار شركت سبدگردان هدف 8 صبح تا 13 ظهر ميباشد و خدمات به صورت غير حضوري ارائه ميشود.

فرایند سرمایه گذاری در شرکت سبدگران هدف

1

مشاوره

هر شخصی برای سرمایه گذاری و ورود به بازار سرمایه قبل از هر اقدامی باید میزان ریسک پذیری خود و مدت زمان مورد انتظارتان برای سرمایه گذاری را مشخص نماید

اگر شما قصد دارید مستقیما یا از طریق شرکت های سبدگردان در بورس سرمایه گذاری کنید در ابتدا باید میزان ریسک پذیری و افق زمان سرمایه گذاری شما طی یک مشاوره و از طریق مشاوران و کارشناسان خبره هدف مشخص شود.

شرکت سبدگردان هدف با ارائه صندوق و سبد های متفاوت سرمایه گذاری با ریسک ها و ویژگی های مختلف برای تمامی سلایق سرمایه گذاران حالتی ایده آل را برای تمامی سرمایه گذاران فراهم کرده است.

شما میتوانید برای یک سرمایه گذاری مطمئن از مشاوران هدف کمک بگیرید این مشاوره هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی انجام می شود و در طی این مشاوره بهترین پلن سرمایه گذاری با توجه به میزان ریسک پذیری و سلیقه شما مشخص میگردد.

2

احراز هویت

طبق قانون هر فردی که قصد افتتاح حساب در یک نهاد مالی را داشته باشد باید حداقل یکبار به صورت فیزیکی به یکی از شعب آن نهاد مراجعه کرده تا احراز هویت گردد.

3

عقد قرارداد

در مرحله مشاوره افراد به نتایجی خواهند رسید که این نتایج در فرم ارزیابی سرمایه گذاران در قالب قرارداد سرمایه گذاری در سبد یا صندوق مشترک تهیه و ثبت میگردد و به امضاء طرفین قرارداد می رسد البته توجه داشته باشید که با توجه به مکانیزه شدن و اتوماسیون سرمایه گذاری در صندوق هایی با درآمد ثابت این فرایند میتواند در اپلیکیشن هم انجام شود.

4

انتقال وجه

شرکت سبدگردان هدف شرایط جدیدی را در مرحله انتقال وجه منظور کرده است به این صورت که قرارداد با برخی بانک ها ایجاد کرده تا سرمایه گذاران بتوانند در بانک های طرف قرارداد یک حساب باز نمایند و سرمایه خود را در آن حساب قرار دهند.

شرکت سبدگردان هدف به صورت وکالتی جهت سرمایه گذاری در بورس از این حساب برای انجام عملیات های بانکی هر کدام از سرمایه گذاران به صورت جداگانه اقدام می نماید.

5

ارتباط مستمر

بعد از انجام مراحل فوق الذکر سرمایه گذار از همه ی جزئیات سرمایه گذاری خود مطلع میشود در واقع وی میتواند از طریق وبسایت شرکت و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود به صورت روزانه از شرایط سرمایه گذاری خود باخبر شود.

شرکت سبدگردان هدف این امکان را فراهم کرده است تا سرمایه گذاران بتوانند به صورت مستمر آماده پذیرش و پاسخگویی به سوالات و ارائه گزارشات باشند.

  • مشاوره
  • احراز هویت
  • عقد قرارداد
  • انتقال وجه
  • ارتباط مستمر